Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kanadě i EU je třeba říci důrazně. Stačilo, až sem!

18. 07. 2009 8:17:00
Zavedení víz pro suverénní stát Evropské Unie za jaký se Česká republika považuje je nestrpitelná drzost. Je třeba si nejdříve položit několik otázek a zároveň sdělit několik věcí.

Cesty Českých Romů do Kanady nemají žádnou souvislost s jejich údajným pronásledováním jak Romové lživě tvrdí. Romové lžou a je to potřeba říci na rovinu.

Nesouhlasíte? Tak proč například nejedou do sousedního Německa, Slovenska Polska, Rakouska, Francie, Anglie, Španělska, Itálie, Rumunska, anebo do jiných zemí Unie. Když je v Česku takový nestrpitelný rasismus?

Protože tam by nedostali nic zdarma! Tam je znají!

Romové jezdí do Kanady využívat její štědrý imigrační systém ze stejného důvodu, a se stejnou drzostí s jakou požadují v Česku sociální dávky. Proto se také vracejí, když vidí, že rasismus Kanady projevující se menší štědrostí než rasismus český jim dá méně.

Proč mají občané Česka trpět, za špatné imigrační zákony Kanady a za nenasytnost Romů, jdoucích tam, kde dostanou lepší podmínky k bezpracnému životu?

Proč se Česká vláda a ministerstvo zahraničí nepostaví veřejně proti zavedení podmínek víz do Kanady, které jsou ve skutku a v pravdě RASOVOU SEGREGACÍ? Vždyť cílem víz a jejich otázek, je eliminovat Romskou rasu a nedovolit jí vstup do Kanady. Cílem nejsem ani já, ani vy.

Já mohu v Kanadě začít pracovat zítra.

Cílem zavedení víz je zamezit Romské rase ve vstupu do Kanady!

Tedy Zavedení víz je rasistický čin ze strany Kanady, odporující, mezinárodnímu právu. Protože po té co se stalo za druhé světové války nemůžete, zavést víza abyste určité rasově vyhraněné skupině lidí, zamezili vstup.

Pokud Má Kanada problémy s Romskou imigrací, ať si změní své kanadské zákony a neterorizuje pokojné České občany.

Pan Topolánek poslal Panu Barosovi zcela správný a velmi slušný dopis.

Ale co dále?

Jedná se bezpříkladný čin porušení vztahů, založených na rovnosti států. Evropa je Povinna reagovat a je třeba vhodnou diplomatickou cestou sdělit všem evropským státům, že Česká Republika očekává zavedení víz Evropskou unií, Tak jako by se to stalo v případě Francie, Anglie, Německa anebo Itálie. Zároveň je třeba dát příslušnou cestou ultimátum.

Veřejně požadovat stejný přístup, jaký by dostaly veliké státy Unie.

Neveřejně!

Pokud do určitého počtu dnů, Kanada víza nezruší, nebo EU nezavede víza a protiopatření, Česká republika znovu zavede hraniční kontroly, pro všechny státy EU, a to tak, že tyto kontroly budou velmi důkladné, aby byly fronty na od hranic až do Mnichova a do Vídně.

Dále Česko zavádí jednostranná víza pro všechny občany Kanady i pro ty, kteří jsou v současnosti v Česku a ti mají 24 hodin na opuštění republiky (To je čtyřikrát váce než pro Čechy). Pokud ne, budou vyhoštěni a to včetně kanadských diplomatů. Víza Bude vydávat konsul v Quebec City (Quebec, je citlivé místo Kandy) osobně, ručně a po ústní dohodě s ministerstvem zahraničí v Praze. Na základě podrobného na místě vyplněného dotazníku. Pokud tam konsul není, tak tam bude vyslán. Zatím je třeba se ozbrojit trpělivostí. Vízum bude moci převzít jen na půdě konzulátu osobně.A to se týká i diplomatů.

Vidíte, jak jsou na rozdíl od Kandy Češi hodní. Z Kanady nemusí jezditpro víza do halvního města sousední země, Washingtonu.

Dále je třeba sdělit, že Česko v případě nesplnění ultimata, vydá prohlášení pro menší státy Evropy, jakými je Irsko, že protestuje proti nerovnoprávnému postavení malých států Evropy. To jak se chová dnes EU k nám, je nic proti tomu, co bude po schválení Lisabonské smlouvy a dá se to směle srovnat s RVHP (Rada vzájemné hospodářské pomoci) .

Proto z hlediska Česka může EU zapomenout na schválení Lisabonské smlouvy na vždy.

Tečka. To tedy NEVEŘEJNĚ, ale jasně a vpřípadě skončení ultimata vyplnit..

Rád bych připomenul podobné velmi tvrdé chování Izraele. Jen jednou si dovolilo Švédsko mít tu drzost a protestovat proti poltu mezi Izraelem a Palestinou. Na druhý den zrušila Izrael zakázku Volvu za asi miliardu a převedla ji na německý MAN. Podobnou věc Izraelci udělali Anglii v roce 2002. Od té doby jsou nejlepší přátele.

Proč Asi?

Obchodní podmínky Izraele, jsou dnes mnohdy výhodnější než podmínky mnohých zemí EU. Izrael určitě netrpí.

Proč Asi?

Poté co před dvěma léty zmlátil chorvatský policajt dvě České turistky , bylo v Česku ticho po pěšině. Pokud by se toto stalo Izraelským turistům, byla by z toho roztržka na mezinárodní úrovni. Ono stačilo, aby vzimě začali Turci nadávat na židy v souvislosti s válkou v Aze. Izrael je pro turecko to samé co Česko pro Chorvatsko. Okamžitě! Izraelské cestovky odvolaly všechny zájezdy, izraelské firmy si vzaly čas na rozmyšlenou a Turci začali být zcela turecky medoví. Snad jen schází, aby turečtí muslimové vyvěsili transparenty "Vítáme naše židovké přátele". Dovolená pro žida v Turecku? Rajská zahrada, jak by řekl ministr zahraničí Izraele.

Proč Asi?

To jméno je zájem vlády a solidarita mezi obyvateli.

Stačilo se nechat ponižovat a přehlížet. My jsme rovnoprávný stát Evropské Unie a máme stejná práva (i povinnosti) jako ostatní státy unie, ty veliké i ty menší.

Pokud to tak nebude, není třeba aby byla unie vůbec.

A ještě něco. Bylo by smutné, kdyby se slovo Rom stalo nadávkou podobně jako slovo Cikán. Myslete na to Romové, je to na Vás.


Autor: Vladimir Danicek | sobota 18.7.2009 8:17 | karma článku: 34.62 | přečteno: 2690x

Další články blogera

Vladimir Danicek

Není máslo ani toaleťák nejsou vejce ani vata ani vložky mezi nožky

Mám před sebou tu surrealistickou scénu, jak sestry u nás na Karláku v nemocnici křičí “ holky přišly vložky“ a hrnou se každá z nich si ukrást balík vložek, protože český slogan zní: „Nejsou vložky mezi nožky, není toaleťák“.

9.10.2017 v 9:08 | Karma článku: 24.81 | Přečteno: 971 |

Vladimir Danicek

Kradou vám váš majetek, Lithium jsou výplaty, byty, auta, které můžete mít.

ČSSD je přesvědčena že může beztrestně vzít každému z Vás 300 000 korun. Dar Lithia zadarmo „Australanům“.

7.10.2017 v 9:52 | Karma článku: 44.22 | Přečteno: 4792 |

Vladimir Danicek

Obelhaní

Tak tady máme konec aféry Herman Brady. Ale před tím, než sklouzneme k jakýmkoli závěrům, pojďme si zopakovat fakta. Fakta jsou také skutečnosti. Tak pěkně po pořádku.

28.10.2016 v 2:55 | Karma článku: 38.63 | Přečteno: 1376 |

Vladimir Danicek

Začátek prezidentské volební kampaně 28.10.2016.

Ano prezidentská volební kampaň začala. Začala včas a první volební mítink bude 28. 10. 2016 na Staroměstském náměstí. Přítomní budou v zásadě všichni hlavní protikandidáti a jejich strany.

24.10.2016 v 7:30 | Karma článku: 33.75 | Přečteno: 1163 |

Další články z rubriky Politika

Miroslav Václavek

Šok, víme první – Miloš Zeman věnoval Karlovy Vary Rusku!

Jak všichni dobře víme, pan prezident před několika dny odcestoval na cestu do Ruska, kam jej pozval Vladimír Putin, s kterým se osobně zná, jakožto se svým řídícím důstojníkem z Drážďan.

24.11.2017 v 6:15 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Karel Januška

Republika pod novou vládou

Podle chování ministrů spravedlnosti dvou nejsilnějších stran a podle chování předsedů těchto stran, lze téměř s jistotou předpovědět, že republika bude i nadále trochu reformovaným totalitním státem.

24.11.2017 v 4:29 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 71 | Diskuse

Dalibor Bartoš

Robotizace ještě jednou

Již několikrát jsme psal o robotizaci a jak nás zasáhne a že to bude poměrně brzo. A asi to bude rychleji než jsem odhadoval. Domníval jsem se, že to potrvá minimálně 20 let spíše 30 let. Dnes to vidím poněkud jinak. Robotizace

23.11.2017 v 22:27 | Karma článku: 3.67 | Přečteno: 145 | Diskuse

Jiří Dohnal

Pravda o 17. listopadu podle hradu

Podle dobrých zdrojů z hradu je mediálně propagovaný výklad událostí 17. listopadu značně pomýlený. Pojďme uvést na pravou míru několik základních omylů, které se znovu a znovu každý rok tradují:

23.11.2017 v 21:13 | Karma článku: 16.04 | Přečteno: 363 | Diskuse

Josef Nožička

Když se Schwarzenberg jednou za čas probudí…

Při pročítání dnešních zpráv na internetu jsem narazil na několik článků, které citovaly výroky čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, pronesené při jeho rozhovoru pro ČTK.

23.11.2017 v 19:40 | Karma článku: 40.45 | Přečteno: 1787 | Diskuse
Počet článků 93 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3690

Především jsem lékař, mám svoji kliniku a svoji společnost a mám rád svoji profesi.Jsem pravicově zaměřený člověk. Představuji své názory a svůj pohled s výhodou nadhledu od jinud! Nikomu nic ndlužím a od nikoho nic nechci. To je moje výhoda. Můj názor je, že každý člověk by něl být zodpovědný za své činy a neschovávat se(v tomto případě za Nick), a proto na reakce anonymů nereaguji. Chceš diskutovat? Seber odvahu.Jinak není očem mluvit.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.